Start Najgorzejograch.pl, czyli najlepszego serwisu o grach!

Cześć! Nazywam się qam i witam Was serdecznie w najlepszym polskim serwisie o grach. Ta wspaniała strona to ukoronowanie około 43 minut mojej tytanicznej pracy, wliczając w to karkołomną instalację zupełnie standardowego WordPressa oraz wytężone szukanie absolutnie darmowej skórki, której nawet nie spersonalizowałem. Nie chcę Was jednak męczyć niuansami technicznymi, choć tak bardzo istotnymi i ciekawymi, ponieważ Najgorzejograch.pl jest ponad formę – tutaj chodzi o treść! Spodziewajcie się tego, co najlepsze. Tego co przez lata napędzało machinę dziennikarstwa growego w naszym kraju: spóźnionych i błędnie skopiowanych newsów (ale ze źródłem), całkowicie obiektywnych recenzji-opisów bez wyrazu oraz tego, co Tygryski lubią najbardziej – nikomu niepotrzebnej, wydumanej i przeintelektualizowanej publicystyki. A tak serio? A tak serio, to w sumie ma być po prostu… prosto i szczerze, czasem nawet z jajem, choć raczej w atmosferze humoru klozetowego. Darmowe promki też by się przydało, ewentualnie jedzenie w puszkach. Ostatecznie jakiekolwiek jedzenie.

Miodzio, możecie już zebrać podłogę ze szczęki. Co dalej?!

  1. Zasubskrybujcie naszego nieistniejącego newslettera, żeby mieć dostęp do nieistniejących artykułów za absurdalnym pay-wallem. To się opłaca!
  2. Jeśli czujecie się na siłach, dołączcie do naszej świetnej ekipy! Więcej informacji w zakładce o tajemniczym tytule Dołącz do nas!. Oferujemy nic!
  3. Roześlijcie tę dobrą wiadomość do znajomych, powiedzcie, że wróciło dobre pisanie o grach, tak jak w 1998. Wiecie o grach, których nie widziało się na oczy!
  4. Jeśli jesteście z PR-u lub czegoś takiego, to możecie odezwać się z promkami lub jedzeniem. Oczywiście napiszemy według uznania, czyli zawsze i pozytywnie!

Pozdrawiam,
Wasz uniżony qam.

PS. Gorące podziękowania dla widza o nicku JSpoonG – dzięki Tobie znowu zrobiłem coś, co umrze za trzy miesiące! Było warto, dla naszych dzieci!

Źródło obrazka: https://www.youtube.com/watch?v=S7pgXZshj4E


Szeruj to jak zły: Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on RedditEmail this to someonePrint this page

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *