O nas

Misja

Pisać i mówić o grach z jajem, wprost i bez kompromisów!

Historia

Najgorzej powstało na kanwie bloga oraz treści autorstwa qama… czyli moich. Postanowiłem jednak, że wykorzystam ten przeciętny fundament do zbudowania czegoś wielkiego, czyli najlepszego serwisu o grach. Tak właśnie powstało Najgorzejograch.pl, czyli czarujący kolos na glinianych nogach, miejsce otwarte dla wszystkich fajnych twórców.

Ekipa

  • qam – Ekspert z dziedziny gier komputerowych i wideo. Autor spóźnionych lub niewydanych, kultowych materiałów growych, w tym Super Chrania oraz The Game: Video Game. Tworzył m.in. dla siebie i rodziny, PClabu, Gizmodo, Onetu, Valhalli oraz Save!Project. Jeśli on się za coś bierze, to wiedz, że albo tego nie skończy, albo tego nie dożyjesz. Naczelny, szef, szeryf, szarlatan.
  • Glamhoth – Gier programista, zainteresowany głównie w silnikach, marzy o pracy w korpo kodząc 12h dziennie, aktualnie student drugiego roku informatyki. Wielbiciel wszystkiego co stare. Widz zbyt dużej ilosci seriali na raz. Nigdzie nie rusza się bez ukochanej muzyki. Kiedy nie pracuje nad jednym z miliona projektów czyta fantastykę i prowadzi sesje papierowych erpegów (największy fan Cyberpunka 2020). Super Duper Highschool Editor.
  • Cavior – Legendarny twórca gier, najznamienitszy programista i game designer. Hobbystycznie pogrywa w papierowe RPG i bazgroli w Wordzie. Człowiek z milionem pomysłów napędzanych słomianym zapałem. Na co dzień zajmuje się odkładaniem rzeczy na później i graniem w gry.
  • Dark Knight 66 – Ekspert z dziedziny gier komputerowych i wideo. Napisał doktorat o zachowaniach graczy w grach MMO. Tak naprawdę nie istnieje – to alter ego qama, które wypełnia stopkę redakcyjną, ponieważ i tak nikt nie czyta tych opisów. Zastępca naczelnego, newsman, publicysta, grafoman, konserwator, zamawiacz jedzenia. Człowiek orkiestra i organizacja.

Kontakt

Piszcie do nas na piszemy@najgorzejograch.pl. Obiecujemy, że na pewno skontaktujemy się z każdym, kto oferuje promki lub inne #darylosu. Oczywiście z zastrzeżeniem, że możemy je wykorzystać w niecnych celach. Jeśli macie pomysły na jakieś krzyż-promo (tj. cross-promo) to też zapraszamy.

Dołącz do nas!

Oferujemy całkowite nic, w tym:

  • Dostęp do gier, które możesz sobie kupić w sklepie za własne pieniądze.
  • Oczywisty brak wynagrodzenia, pomijając ew. zrzutki na serwis.
  • Dostęp do ekskluzywnych (publicznych) treści konkurencji, bo my takich nie mamy.
  • Pracę w dynamicznym i młodym zespole oraz brak pakietu benefitów.

Nabór do redakcji wiecznie otwarty. Nie szukamy tylko i wyłącznie stałych straceńców, zależy nam także na Twórcach-współpracownikach, którzy chcieliby tworzyć luźny, ale bezpośredni i wesoły kolektyw tekściarzy oraz autorów wideo! Jeśli więc chcecie gdzieś rzucić swoje dzieła, to wiedźcie, że możecie to zrobić u nas (bez ukrytych opłat). Jak coś, piszcie na piszemy@najgorzejograch.pl.