Najgorzej, update 2.0 – robi się poważnie

Najgorzej było w sumie żartem. Takim dość spontanicznym, który uschnąłby w kilka dni, no może godzin. Tymczasem okazało się, że reakcje były pozytywne, czasem wręcz entuzjastyczne… Emocje poniosły niektórych tak bardzo, że nawet zgłosili się do naszej jednoosobowej redakcji. Z tego miejsca chciałbym więc powitać w zespole nowego nicka, takiego prawdziwego, z krwi i kości, czyli Glamhotha (sprawdźcie jego Twittera – dla mnie nie wygląda jak fejk).

Można powiedzieć, że sprawa zrobiła się poważna, dlatego właśnie przygotowałem dla kochanych czytelników wielki update o oznaczeniu 2.0. Pojawiło się jakieś randomowe logo, prawdziwe menu, przeredagowane teksty oraz sensowne kategorie. Przeniosłem też artykuły ze swojego starego bloga, który umiera aby zostawić tron dla nowego króla, czyli właśnie Najgorzej. W kolejnych dniach przeniosę tego dużo, dużo więcej, żeby było wrażenie żyjącego serwisu. Będzie też podrasowana oprawa oraz może najprawdziwsze forum, wiecie takie dla oldskulowców (marzyłem o takim klasycznym trupie od dawna)!

Co dalej? Cóż, może sprawa nie umrze tak szybko, więc zachęcam do odwiedzin. Postaram się, a w zasadzie postaramy – na Ciebie patrzę Glamhoth (odezwę się mailowo, jak coś). Jeśli chcielibyście do nas dołączyć, tak na serio, żeby coś popisać lub wrzucić swoje materiały (np. filmy), to warto wysłać maila na piszemy@najgorzejograch.pl.

Źródło obrazka: https://www.youtube.com/watch?v=ACvIxGpzGs8


Szeruj to jak zły: Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on RedditEmail this to someonePrint this page

Jedna myśl na temat “Najgorzej, update 2.0 – robi się poważnie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *