Najgorsze forum otwarte

Wielu, a w zasadzie wszyscy mówili, że to nie ma większego sensu. Fora umarły, bo w ich miejsce przyszły „sołszyl media”, które codziennie karmią populację świata milionami ulotnych wpisów. Trudno się z tym nie zgodzić – patrząc chociażby na ruch w statystykach, widać że to właśnie Facebook i pokrewne są jego głównymi źródłami. Logiczne jest więc rozwijanie społeczności w tym kierunku, bo mówiąc wprost: to się najbardziej opłaca, przynajmniej pod względem klików. Być może, ale na Najgorzej nie o wyświetlenia chodzi nam najbardziej, tylko zgraną, fajną grupę czytelników i autorów. Nie wyobrażam sobie lepszego sposobu na jej naturalne budowanie, niż staroszkolne forum dyskusyjne uzupełnione o shoutbox, czyli czat. Dlatego właśnie, pomimo licznych „nie”, postanowiłem takowe otworzyć. Mam nadzieję, że się przyjmie i zapisze w swojej historii nie jedną gorliwą oraz pouczającą debatę – zapraszam Was do rejestracji i dyskusji, bo przecież bez użytkowników nic z tego nie będzie.

Oczywiście, nie oznacza to, że zostawiamy media społecznościowe i idziemy całkowicie pod prąd. Nie mamy aż tak długich bród i tak kraciastych, flanelowych koszul. Będziemy rozwijali się także pod tym kontem i damy znać, gdy pojawimy się także w innych kanałach!


Szeruj to jak zły: Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on RedditEmail this to someonePrint this page

2 myśli na temat “Najgorsze forum otwarte

  1. No to Panie QAM pojechałeś z tym zamknięciem forum-a…

    a facebook i twitter to nie dla mnie raczej po takim zamknięciu nagłym forum nie zamierzam się tam logować więc może na przyszłość zaznacz przy rejestracji że ogólnie to mimo że masz trochę lat na karku to zachowujesz się jak rozkapryszone dziecko i jak coś się Tobie znudzi to „yeb” zabawką w kąt i zadowolony, a resztę osób które coś pisały tam na forum Pozdrawiam Serdecznie.

    1. Bez nerwów Panie nieznajomy. Forum, pomimo moich wielkich nadziei, okazało się martwe. Mi też jest go szkoda, ale teraz jako Najgorzej koncentrujemy się na zdobyciu stałej widowni, a wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują tutaj sieci społecznościowe jako najbardziej pomocne. Forum nie zostało jednak usunięte i zostanie otwarte ponownie dopiero, gdy zbierze się odpowiednia duża liczba chętnych na to osób. No chyba, że bardzo Ci zależy na jego dalszym już teraz funkcjonowaniu – daj znać w kolejnym komciu, dla mnie to jedno kliknięcie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *