Najgorsza redakcja zaktualizowana

Trudno w to uwierzyć, ale znaleźli się odważni śmiałkowie, którzy postanowili dołączyć do Najgorzej, czyli zespołu jeźdźców growej apokalipsy. Chciałbym więc z tego miejsca, a w zasadzie posta, powitać i przedstawić Glamhotha oraz Caviora (w linkach ich Twittery, zachęcam śledzić zanim to będzie modne)! Oprócz tego, że przybiliśmy sobie wirtualnie piątki i poklepaliśmy się po plecach, w tle podziało się sporo tzw. „redakcyjnej magii”, której efektem jest prawie przegadany workflow oraz teoretycznie idealny harmonogram publikacji. Co to oznacza? Mówiąc w skrócie, że startujemy. Tak na serio i poważnie, pomimo braku powagi wszędzie indziej. Nowe teksty zaczną się pojawiać na dniach, a pewnie trafi się także jakieś moje wideo lub redakcyjny stream. Mówiąc w skrócie: możecie zacząć nas śledzić – cementujemy zespół, szlifujemy stronę i już za chwilę zaczniemy raczyć Was treściami z najniższej półki.

Przy okazji dodam, że nabór do redakcji jest cały czas otwarty. Nie szukamy tylko i wyłącznie stałych straceńców, zależy nam także na Twórcach, którzy chcieliby tworzyć luźny, ale bezpośredni kolektyw. Jeśli więc chcecie gdzieś rzucić swoje dzieła (teksty i wideo), to wiedźcie, że możecie to zrobić u nas (bez ukrytych opłat). Jak coś, piszcie na piszemy@najgorzejograch.pl.

Źródło obrazka: ms-gaming.com


Szeruj to jak zły: Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on RedditEmail this to someonePrint this page

3 myśli na temat “Najgorsza redakcja zaktualizowana

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *