Mysz kontra pad

Jeśli chodzi o gry, nie zawsze ważne jest, w co gramy, tylko czym. Każdy szanujący się gracz powinien mieć całą szafkę wypchaną dżojstikami, kierownicami, matami i innymi plastikowymi gadżetami. Te wszystkie zabawki uprzyjemniają rozgrywkę, ale śmiało mogę stwierdzić, że na tym polu króluje dwójka zajadłych arcywrogów: mysz oraz pad. Pecetowcy, rozłóżcie wygodnie fotele, konsolowcy, zagrzejcie kanapy – rozpoczynam pojedynek na śmierć i życie o prymat w świecie kontrolerów do gier! (źródło: http://pclab.pl)

(czytaj dalej na PClab.pl)


Szeruj to jak zły: Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on RedditEmail this to someonePrint this page

Jedna myśl na temat “Mysz kontra pad

  1. Dla mnie sprawa jest prosta. Do strategi, fpsów, przygodówek oraz większości cRPGów i tym podobnych – myszka + klawiatura. Do reszty – pad. Problem w tym że gram praktycznie tylko w te 4. Oczywiście zdarzają się też i np samochodówki, tu wolał bym pada(mam ps2, wiem że czasami na padzie jest po prostu przyjemniej), ale jakoś nie mam pieniędzy na takie wydatki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *