Jestem duży, mam dwa latka

Jeszcze nie minęło 100 postów, a ja już zdążyłem zdmuchnąć dwie świeczki na urodzinowym torcie mojego internetowego dziennika. Impreza była skromna, bo w zasadzie jednoosobowa, ale sam sobie na to zasłużyłem – blog ostatnio świecił pustkami. Jedno jest w tym wszystkim dobre, sam zafundowałem sobie świetny prezent!

Rocznicowy wpis to świetna okazja do bezpardonowego chwalenia się. Wszystko ujdzie na sucho. Wakacje minęły mi na ciągłej pracy przerywanej błogim lenistwem. Dość powiedzieć, że mój urlop skończył się po czterech dniach pobytu na działce. Mimo wszystko nie narzekam, wakacje intensywne, kreatywne i owocne, a to właśnie lubię. Zdążyłem odkryć w sobie nowe pasje i (prawie)talenty, więc będę miał co robić przez kolejny rok.

Wracając do tematu prezentu. Ogłaszam wszem i wobec, że słowa te piszę na starej klawiaturze, podłączonej do świeżo odpicowanej, bardzo gustownej, budy. W środku dwurdzeniowy Phenom, świszczący GTX oraz troszkę RAMu. A wszystko to, aby jeszcze sprawniej spełniać się w pracy i superpłynnie montować kolejne recenzje, filmy oraz Chrania.

Chranie wróci, później niż planuję, ale ten niebywały franchise nie zaginie w czeluściach Internetu. W chwili obecnej próbuję stworzyć studio i skopiować Nerda w taki sposób, aby nikt tego nie zauważył. Myślę, że wystarczy powiedzieć coś złego na GTA IV, a rozzłoszczeni fani i tak nie zauważą jawnego plagiatu. Nie ważne, w chwili obecnej to pieśń bardzo bliskiej, ale jednak przyszłości.

Mocniejszy sprzęt to także możliwość grania w nowe gry. Wygląda na to, że mój exodus w kierunku konsol powoli się kończy. W końcu mogę komfortowo pograć w Fallouta 3 a już ostrzę swoje zębiska na Dragon Age. Ale nie wszystko na PC co się świeci – wciąż czekam na Uncharted 2, Assasin’s Cred 2 oraz Brutal Legend, gry stworzone dla konsol. Będzie w co grać, to jest pewne. Do przeczytania z okazji kolejnych urodzin!


Szeruj to jak zły: Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on RedditEmail this to someonePrint this page

Jedna myśl na temat “Jestem duży, mam dwa latka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *