50 postów minęło

Wielki, spóźniony jubileusz – mój blog działa już ponad rok, to całkiem sporo, biorąc pod uwagę czas życia przeciętnej strony tego typu. Z tej okazji postanowiłem, że podsumuję swoją pracę i przy okazji troszeczkę się pochwalę. Będzie o tym co było, jest, oraz o moich planach na najbliższą przyszłość. Bo przecież czasem można obrosnąć w piórka!

Dla miłośników statystyk, w chwili obecnej mam: 54 wpisy oraz 51 komentarzy, zawarte w 10 kategoriach – wyciąg prosto z aktywności blogowej WordPressu. Nie są to liczby przytłaczające, ale starałem się przez ostatnie miesiące, aby kolejne artykuły pojawiały się w miarę systematycznie. Czy mi się to udało? Oceńcie sami – ja umywam ręce, to Wy decydujecie wpisując adres qamblog w przeglądarkę.

Z pewnością możecie narzekać na moje lenistwo i brak aktualizacji w przypadku tej stronę. Jednak, jeśli chodzi o resztę moich projektów, sytuacja jest diametralnie inna. Na początku wakacji headcrab.pl oraz two-worlds.pl zostały gruntownie zmodernizowane i przebudowane. Pierwszy serwis stał się vortalem traktującym o całej platformie Steam, a drugi – największy polski bastion fanów Dwóch Światów – przygotowany został na przyjęcie części drugiej.

Znalazłem również czas na zupełnie nowe inicjatywy. Od sierpnia oficjalnie działa mój nowy projekt – PS3beyond.pl. Jak sama nazwa wskazuje, tym razem skupiłem się na PlayStation 3. Strona jest stosunkowo nowa, ale już dziś może pochwalić się duża bazą newsów i kilkoma bardzo ciekawymi artykułami. Jak będziecie mieli czas to odwiedźcie nasze konsolowe forum. Jednak to nie wszystko. Na sam koniec wakacji 30 nadzianych headcrabów zakupiło oficjalne koszulki HC.pl, a te bardziej odważne spotkały się na naszym pierwszym zlocie!

Działo się dużo, ale to nie koniec niespodzianek. Obecnie całą duszą i ciałem poświęcam się całkiem pionierskiemu przedsięwzięciu. Cyfrowy Pub – pewnie już o tym słyszeliście. Jeśli się uda, będę wydawał prawdziwy, wysokiej jakości, papierowy magazyn o grach. Żeby było jeszcze trudniej, DigitalPub dostępny będzie za darmo! Trzymajcie kciuki, a większej ilości informacji szukajcie na oficjalnej stronie czasopisma.

Na koniec pozostaje mi jedno – dziękuje wszystkim tym, którzy przez ostatni rok pomagali i wspierali mnie w tych wysiłkach: rodzinie i bliskim, przyjaciołom, znajomym, redaktorom oraz użytkownikom skupionym wokół moich serwisów. Życzę Wam samych dobrych i coraz tańszych gier – kolejny rok przed nami!

PS. W związku z dosłowną nawałnicą pracy przy DP – musicie być wyrozumiali, jeśli chodzi o aktywność tutaj.


Szeruj to jak zły: Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on RedditEmail this to someonePrint this page

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *